Araç Sigortaları

Genişletilmiş Kasko Poliçesi

Genişletilmiş Kasko Poliçesi ile aracınızı, kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alın. Yeni bir dönem başlatan HDI Sigorta hızlı, bürokratik olmayan, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla bütün Türkiye’ye hizmet veriyor. Genişletilmiş Kasko Poliçesi ile çok kapsamlı güvenceler sunuyor.

Pert Araç Genişletilmiş Kasko Poliçesi

HDI Sigorta Pert Araç Kasko ürünü güvenli sürüşe uygun şekilde onarılmış Pert aracınızın kaskosunu yapan bir üründür.

Kaskosuza Dar Kapsamlı Kasko

Eski ya da yeni model fark etmeden her yaştaki otomobiliniz/kamyonetiniz için, trafik poliçesinde 2 yıl ve üzeri hasarsızlık indiriminiz varsa (6. veya 7. basamak) size özel bir ekonomik kasko sunuyoruz.

Dar Kapsamlı Kasko

Dar Kapsamlı Kasko Poliçesi kapsamında, “Ben fazla trafiğe çıkmam, çıksam da dikkatli kullanırım, aracımı kolay kolay çarpmam” diyen sigortalılar için, son derece uygun fiyatlarla kasko poliçesi sunuyoruz. 

Karayolları Zorunlu Mali Sorumluluk (Trafik) Sigortası

Motorlu bir aracın karayolunda işletilmesi sırasında, bir kimsenin ölümü veya yaralanması veya bir şeyin zarara uğraması durumunda, o aracı işletenin zarar verdiği üçüncü kişilere karşı olan sorumluluğunu belli limitler içinde karşılayan ve yasa tarafından yaptırılması zorunlu kılınmış bir sorumluluk sigortasıdır.

Yeşil Kart Sigortası

Aracınızla yurtdışı seyahatlerinizi gerçekleştirirken, Yeşil Kart sistemine üye 47 ülkede geçerli olmak üzere, bir kimsenin ölümü, yaralanması veya bir maddi zarar gerçekleşmesi durumunda, o aracın işleteninin zarar verdiği 3. Kişilere karşı olan sorumluluk sigortasıdır.

Yeşil Kart sistemine dahil olan üye ülkelerin tamamı, tarife ve talimatlar için tıklayınız. (www.tmtb.org.tr )